Обмотка генератора 3735002550 CZ 7714-0130
- В наявності
- Код: PR 7714-0130
1 076 ₴
968,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обмотка генератора ОБМОТКА ГЕНЕРАТОРА 3735002550 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7714-0130

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7714-0130
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Напруга |
|
|
| Струм заряджання генератора |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | AS1009 | AS | AS3024 | CARGO | 235259 |
| DAEWOO | 96314258 | DAEWOO | 96380673 | PROFIT | 77140135 |
| PROFIT | 72350259 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 77140130 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Висота | 20,40 мм |
| Внутрішній діаметр. | 90,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 115,00 мм |
| Код товару | PR 7714-0130 |
| Напруга | 14 В |
| Струм заряджання генератора | 65 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 968,40 ₴



