Фільтр повітряний JEEP / 68257030AA ADA102259
- В наявності
- Код: BPR ADA102259
1 045 ₴
940,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний JEEP / 68257030AA

КОД ТОВАРУ
BPR ADA102259

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADA102259
(Blue Print)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| JEEP | 68257030AA | JEEP | K68257030AA |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр JEEP (BAW) WRANGLER IV (JL) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADA102259 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 179 мм |
| Висота | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Wrangler |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Blue Print |
| Вага | 0,385 кг |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Код товару | BPR ADA102259 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940,50 ₴



