Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 135542 CZ 7135-0542
- В наявності
- Код: PR 7135-0542
404 ₴
363,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 135542 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7135-0542

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7135-0542
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD9046 | AS | SD9187P | BOSCH | F032135542 |
| CARGO | 135542 | GHIBAUDI | 6214 | PSH | 060000779146 |
| ZEN | 0894 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 71350542 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Внутрішній діаметр. | 15,00 мм |
| Довжина | 84,20 мм |
| Зовнішній діаметр | 40,30 мм |
| Код товару | PR 7135-0542 |
| Кільк. зубц. | 11 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363,60 ₴



