Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 230280 CZ 7230-0280
- В наявності
- Код: PR 7230-0280
418 ₴
376,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 230280 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7230-0280

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7230-0280
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD9006 | AS | SD9006LETRIKA | BOSCH | F032230280 |
| CARGO | 230280 | GHIBAUDI | 2156 | MAHLE | 16901752 |
| PSH | 060000758830 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 72300280 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Внутрішній діаметр. | 14,30 мм |
| Довжина | 82,50 мм |
| Зовнішній діаметр | 40,50 мм |
| Код товару | PR 7230-0280 |
| Кільк. зубц. | 11 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 376,20 ₴



