Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 131381 CZ 7131-0381
- В наявності
- Код: PR 7131-0381
361 ₴
324,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 131381 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7131-0381

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7131-0381
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD0415P | AS | SD0288 | BOSCH | F032131381 |
| CARGO | 131381 | FIAT | 4716062 | GHIBAUDI | 2910 |
| ZEN | 0315 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 71310381 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Внутрішній діаметр. | 14,30 мм |
| Довжина | 91,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 34,80 мм |
| Код товару | PR 7131-0381 |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324,90 ₴



