Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 132695 CZ 7132-0695
- В наявності
- Код: PR 7132-0695
244 ₴
219,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 132695 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7132-0695

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7132-0695
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD1014 | AS | SD1080P | BOSCH | F032132695 |
| CARGO | 132695 | PSH | 060000264036 | WAI | 54100 |
| ZEN | 0433 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 71320695 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Внутрішній діаметр. | 12,00 мм |
| Довжина | 69,20 мм |
| Зовнішній діаметр | 25,00 мм |
| Код товару | PR 7132-0695 |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219,60 ₴



