Радіатор охолоджування FORD ESCORT 91-02 62016
- В наявності
- Код: NI 62016
5 656 ₴
5 090,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування FORD ESCORT 91-02

КОД ТОВАРУ
NI 62016

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
62016
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Виконання радіатора |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Матеріал водяного бака (радіатор) |
|
|
| Матеріал охолоджувальних ребер |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FORD | F0CZ8005AA | FORD | FOCZ8005AA | FORD USA | F0CZ8005AA |
| FORD USA | FOCZ8005AA | MERCURY | F0CZ8005AA | MERCURY | FOCZ8005AA |
| NRF | 56028 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 62016 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 550 мм |
| Ширина ядра радіатора | 433 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Nissens |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 26 мм |
| Довжина решітки | 547 мм |
| Код товару | NI 62016 |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | алюміній |
| Ширина решітки | 427 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 090,40 ₴



