Радіатор охолоджування NISSAN TEANA J32R (09-) 2.5 I (+) 68762
- В наявності
- Код: NI 68762
5 335 ₴
4 801,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування NISSAN TEANA J32R (09-) 2.5 I (+)

КОД ТОВАРУ
NI 68762

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
68762
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Версія |
|
|
| Виконання радіатора |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Матеріал водяного бака (радіатор) |
|
|
| Матеріал охолоджувальних ребер |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| NISSAN | 21460JN90A | PROFIT | 17400266 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Nissan TEANA II (J32) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 68762 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Ширина ядра радіатора | 408 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Teana |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Nissens |
| Версія | built-in oil cooler |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина решітки | 670 мм |
| Код товару | NI 68762 |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | алюміній |
| Ширина решітки | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 801,50 ₴



