Фільтр паливний FORD PU10023/1ZKIT
- В наявності
- Код: MF PU10023/1ZKIT
2 982 ₴
2 683,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний FORD

КОД ТОВАРУ
MF PU10023/1ZKIT

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
PU10023/1ZKIT
(MANN+HUMMEL)
| Характеристика |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 |
|
|
| Одиниця вимірювання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FORD | JB3Z9365C | FORD | KTJB3G9176AB |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Ford RANGER (TKE) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann-Hummel |
| Код запчастини | PU100231ZKIT |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MANN+HUMMEL |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 127 мм |
| Внутрішній діаметр. | 24 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненням |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр 1 | 96 мм |
| Код товару | MF PU10023/1ZKIT |
| Одиниця вимірювання | комплект |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 683,80 ₴



