Ремінь зубчастий (довж. 60-150) GREAT WALL HOVER 2,8 ДИЗЕЛЬ 1006060-E06 5639XS
- В наявності
- Код: GT 5639XS
1 541 ₴
1 386,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь зубчастий (довж. 60-150) GREAT WALL HOVER 2,8 ДИЗЕЛЬ 1006060-E06

КОД ТОВАРУ
GT 5639XS

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
5639XS
(Gates)
| Характеристика |
|
|
| Довжина |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Колір |
|
|
| Крок зубця |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | TB1120 | GREAT WALL | 1006060E06 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ремінь GREAT WALL WINGLE |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Код запчастини | 5639XS |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Great Wall |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Gates |
| Довжина | 1133 мм |
| Код товару | GT 5639XS |
| Колір | Чорний |
| Крок зубця | 9,525 мм |
| Кільк. зубц. | 119 |
| Матеріал | Скловолокно |
| Ширина | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 386,90 ₴



