Ремкомплект балки моста (сайлентблоки, кріплення) MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) 10933660
- В наявності
- Код: SW 10933660
3 005 ₴
2 704,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремкомплект балки моста (сайлентблоки, кріплення) MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168)

КОД ТОВАРУ
SW 10933660

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
10933660
(SWaG)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| парні номери артикулів |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MERCEDES-BENZ | 1683501408 | MERCEDES-BENZ | A1683501408 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ремкомплект Mercedes-Benz A-CLASS (W168) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 10933660 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | SWaG |
| Вага | 0,75 кг |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з комплектом гвинтів |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Код товару | SW 10933660 |
| Сторона монтажу | ззаду |
| Товщина | 51 мм |
| парні номери артикулів | 10 93 3661 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 704,50 ₴



