Регулятор напруги генератора РЕГУЛЯТОР НАПРУГИ 231045 CN VRIK02
- В наявності
- Код: MBT VRIK02
457 ₴
411,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Регулятор напруги генератора РЕГУЛЯТОР НАПРУГИ 231045 CN

КОД ТОВАРУ
MBT VRIK02

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VRIK02
(MOBILETRON)
| Характеристика |
|
|
| Зарядна напруга |
|
|
| Напруга |
|
|
| Робоча напруга |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | ARE9070S | AS | ARE9070 | BOSCH | F032231045 |
| CARGO | 231045 | MOBILETRON | VRIK15 | PROFIT | 72310045 |
| PSH | 052001162096 | WAI | IK403 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mobiletron |
| Код запчастини | VRIK02 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MOBILETRON |
| Зарядна пружна | 14,6 В |
| Код товару | MBT VRIK02 |
| Напруга | 12 В |
| Робоча напруга | 14 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 411,30 ₴



