
Підшипник кульковий d<30 ПІДШИПНИК КУЛЬКОВИЙ 140224 (15X28X7) NTN / 6902LLB/5K / JP ABE9117(NTN)
- В наявності
- Код: AS ABE9117(NTN)
490 ₴
441 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий d<30 ПІДШИПНИК КУЛЬКОВИЙ 140224 (15X28X7) NTN / 6902LLB/5K / JP

КОД ТОВАРУ
AS ABE9117(NTN)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ABE9117(NTN)
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F032140224 | CARGO | 140224 | NSK | 6902DD |
| NTN | 6902LLU5K | PSH | 055000182206 | PSH | 055000484920 |
| SKF | 619022RS1 | WAI | 69022W |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | ABE9117NTN |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 7,00 мм |
| Внутрішній діаметр. | 15,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 28,00 мм |
| Код товару | AS ABE9117(NTN) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 441 ₴



