ШРКШ зі змазкою в комплекті FORD KUGA I - 2.0 TDCI VKJA 8821
- В наявності
- Код: SK VKJA 8821
5 013 ₴
4 511,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ШРКШ зі змазкою в комплекті FORD KUGA I - 2.0 TDCI

КОД ТОВАРУ
SK VKJA 8821

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VKJA 8821
(SKF)
| Характеристика |
|
|
| Діам. ущільн. кільця |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Западини з’єд. профіл. вала на стор. КП |
|
|
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| механічна обробка |
|
|
| Тип шарніра |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FORD | 1703236 | FORD | AV4N3C313AA |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| ШРКШ Ford KUGA I |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKJA8821 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Kuga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | SKF |
| Довжина | 466,6 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з підшипником |
| Діам. ущільн. кільця | 75 мм |
| Западини з’єд. профіл. вала на стор. КП | 27 |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 28 |
| Зовнішній діаметр | 91 мм |
| Код товару | SK VKJA 8821 |
| Тип шарніра | Триподний шарнір |
| механічна обробка | з проточкою у внутрішній частині (всередині) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 511,70 ₴



