Свічка запалювання №97576 Z-KERZEN/PLUGS 97576 LZNAR7AI-8G
- В наявності
- Код: NG LZNAR7AI-8G
607 ₴
546,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічка запалювання №97576 Z-KERZEN/PLUGS

КОД ТОВАРУ
NG LZNAR7AI-8G

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
97576 LZNAR7AI-8G
(NGK)
| Характеристика |
|
|
| Довжина нарізі |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Траєкторія іскрового розряду |
|
|
| ШЗ |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FORD | 1835546 | FORD | CA6G12405AB |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Свічка Ford FIESTA VI (CB1, CCN) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NGK |
| Код запчастини | 97576LZNAR7AI8G |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | NGK |
| Довжина нарізі | 24,0 мм |
| Код товару | NG LZNAR7AI-8G |
| Розмір нарізі | M12 x 1,25 |
| Свічка запалювання | стаціонарне з’єднання SAE |
| Траєкторія іскрового розряду | 6,0 мм |
| ШЗ | 14 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 546,30 ₴



