Піввісь SUZUKI GRAND VITARA VKJC 6260
- В наявності
- Код: SK VKJC 6260
6 385 ₴
5 746,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піввісь SUZUKI GRAND VITARA

КОД ТОВАРУ
SK VKJC 6260

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VKJC 6260
(SKF)
| Характеристика |
|
|
| O окружності центрів отворів |
|
|
| O отвору |
|
|
| O шарніра на стороні колеса |
|
|
| Діам. ущільн. кільця |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовн. зачеп. кол. |
|
|
| Кількість отворів |
|
|
| Новий компонент |
|
|
| Розмір нарізі |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| SUZUKI | 4410267D00 | SUZUKI | 4410277E02 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Піввісь Suzuki GRAND VITARA I (FT, HT) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKJC6260 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| O окружності центрів отворів | 105 мм |
| O отвору | 10,4 мм |
| O шарніра на стороні колеса | 84 мм |
| Бренд | SKF |
| Довжина | 532 мм |
| Діам. ущільн. кільця | 48 мм |
| Зовн. зачеп. кол. | 26 |
| Код товару | SK VKJC 6260 |
| Кількість отворів | 3 |
| Новий компонент | 99943600 |
| Розмір нарізі | M8x1,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 746,50 ₴



