Фільтр повітряний FORD C30039
- В наявності
- Код: MF C30039
1 758 ₴
1 582,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний FORD

КОД ТОВАРУ
MF C30039

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
C30039
(MANN+HUMMEL)
| Характеристика |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADBP220061 | FORD | 5339890 | WIXFILTRON | WA9941 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Ford RANGER (TKE) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann-Hummel |
| Код запчастини | C30039 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MANN+HUMMEL |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 298 мм |
| Код товару | MF C30039 |
| Ширина | 237 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 582,20 ₴



