Фільтр повітряний TOYOTA 17801-67050 ADT32242
- В наявності
- Код: BPR ADT32242
629 ₴
566,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний TOYOTA 17801-67050

КОД ТОВАРУ
BPR ADT32242

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADT32242
(Blue Print)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 2002270 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1322056 | TOYOTA | 1780167050 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Toyota 4 RUNNER II (_N1_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADT32242 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 150 мм |
| Зовнішній діаметр | 200 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | 4Runner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Blue Print |
| Вага | 0,910 кг |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Код товару | BPR ADT32242 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 566,10 ₴



