
Регулятор напруги генератора РЕГУЛЯТОР НАПРУГИ 232042 TW VRPR2288
- В наявності
- Код: MBT VRPR2288
1 001 ₴
900,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Регулятор напруги генератора РЕГУЛЯТОР НАПРУГИ 232042 TW

КОД ТОВАРУ
MBT VRPR2288

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VRPR2288
(MOBILETRON)
| Характеристика |
|
|
| Зарядна напруга |
|
|
| Напруга |
|
|
| Робоча напруга |
|
|
| Специфікація |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | ARE3131 | AS | ARE3131VALEO | BOSCH | F032232042 |
| CARGO | 232042 | GHIBAUDI | RTR9223 | IKA | 163401 |
| PSH | 052000569006 | VALEO | 593375 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mobiletron |
| Код запчастини | VRPR2288 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MOBILETRON |
| Зарядна пружна | 14,7 В |
| Код товару | MBT VRPR2288 |
| Напруга | 12 В |
| Робоча напруга | 14 В |
| Специфікація | Inactive Lamp |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900,90 ₴



