
Стабілізатор (стійки) FORD KUGA III 3061
- В наявності
- Код: SID 3061
1 000 ₴
900 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стабілізатор (стійки) FORD KUGA III

КОД ТОВАРУ
SID 3061

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
3061
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| O труби |
|
|
| Довжина |
|
|
| Розмір нарізі 1 |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Штанга/підпірний брус |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FORD | 2416280 | METZGER | 53078709 | MOOG | FDLS17895 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Стабілізатор Ford KUGA III (DFK) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 3061 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній |
| Довжина | 120 мм |
| Діаметр труби | 10 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Kuga |
| Користувальницькі характеристики | |
| O труби | 10 мм |
| Бренд | SIDEM |
| Код товару | SID 3061 |
| Розмір нарізі 1 | MM12X1,25R |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Штанга/підпірний брус | З’єднувальна тяга |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴



