
Обмотка генератора СТАТОР ГЕНЕРАТОРА 136841 CZ 7136-0841
- В наявності
- Код: PR 7136-0841
1 243 ₴
1 118,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обмотка генератора СТАТОР ГЕНЕРАТОРА 136841 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7136-0841

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7136-0841
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Напруга |
|
|
| Струм заряджання генератора |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | AS0086 | BOSCH | F032136841 | CARGO | 136841 |
| JOHN DEERE | AL78689 | JOHN DEERE | AL81437 | JOHN DEERE | AL81438 |
| ORME | S618 | PSH | 050000073016 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 71360841 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Висота | 25,50 мм |
| Внутрішній діаметр. | 94,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 125,00 мм |
| Код товару | PR 7136-0841 |
| Напруга | 14 В |
| Струм заряджання генератора | 120 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 118,70 ₴



