Обмотка генератора 235338 CZ 7330-0317
- В наявності
- Код: PR 7330-0317
1 933 ₴
1 739,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обмотка генератора ОБМОТКА ГЕНЕРАТОРА 235338 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7330-0317

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7330-0317
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Напруга |
|
|
| Струм заряджання генератора |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | AS3011 | AS | AS3017 | BOSCH | F032235338 |
| BOSCH | F032330317 | CARGO | 235338 | CARGO | 330317 |
| PROFIT | 77140495 | PSH | 050000158206 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 73300317 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Висота | 32,80 мм |
| Внутрішній діаметр. | 106,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 135,30 мм |
| Код товару | PR 7330-0317 |
| Напруга | 14 В |
| Струм заряджання генератора | 150 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 739,70 ₴



