Фільтр повітряний PORSCHE ADBP220046
- В наявності
- Код: BPR ADBP220046
1 343 ₴
1 208,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний PORSCHE

КОД ТОВАРУ
BPR ADBP220046

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADBP220046
(Blue Print)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| PORSCHE | 95B129620 | PORSCHE | 95B129620A | WIXFILTRON | WA10875 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Porsche MACAN (95B) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADBP220046 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 194 мм |
| Висота | 112 мм |
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Blue Print |
| Вага | 0,652 кг |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Код товару | BPR ADBP220046 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 208,70 ₴



