Фільтр повітряний MERCEDES-BENZ PKW T11-1109111 ADG022140
- В наявності
- Код: BPR ADG022140
389 ₴
350,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний MERCEDES-BENZ PKW T11-1109111

КОД ТОВАРУ
BPR ADG022140

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADG022140
(Blue Print)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CHERY | T111109111 | FITSHI | 112540FC | PROFIT | 15420025 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Chery TIGGO |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADG022140 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 273 мм |
| Ширина | 244 мм |
| Висота | 41 мм |
| Сумісність з маркою | Chery |
| Сумісність з моделлю | Tiggo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Blue Print |
| Вага | 0,27 кг |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Код товару | BPR ADG022140 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350,10 ₴



