Бендикс стартера 234270 IT 234270
- В наявності
- Код: CG 234270
1 627 ₴
1 464,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 234270 IT

КОД ТОВАРУ
CG 234270

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
234270
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD9008 | AS | SD9008LETRIKA | BOSCH | F032234270 |
| GHIBAUDI | 2260 | MAHLE | 16903392 | PROFIT | 72340270 |
| PSH | 060000072830 | PSH | 060000072096 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 234270 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Внутрішній діаметр. | 14,30 мм |
| Довжина | 81,40 мм |
| Зовнішній діаметр | 37,90 мм |
| Код товару | CG 234270 |
| Кільк. зубц. | 10 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 464,30 ₴



