
Фільтр повітряний HYUNDAI GENESIS COUPE 2.0 T J1320550
- В наявності
- Код: HBJ J1320550
367 ₴
330,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний HYUNDAI GENESIS COUPE 2.0 T

КОД ТОВАРУ
HBJ J1320550

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
J1320550
(HERTH+BUSS JAKOPARTS)
| Характеристика |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Ширина |
|
|
| Ширина зовні |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| HYUNDAI | 281132M200 | MOBIS | 281132M200 | WIXFILTRON | WA10022 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Hyundai GENESIS купе |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Herth+Buss |
| Код запчастини | J1320550 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 52.8 мм |
| Довжина | 296.5 мм |
| Ширина | 141.5 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Genesis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Код товару | HBJ J1320550 |
| Ширина зовні | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330,30 ₴



