Фільтр повітряний DAEWOO MATIZ CREATIVE(M300) F026400512
- В наявності
- Код: BO F026400512
486 ₴
437,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний DAEWOO MATIZ CREATIVE(M300)

КОД ТОВАРУ
BO F026400512

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
F026400512
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина 1 |
|
|
| Ширина |
|
|
| Ширина 1 |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CHEVROLET | 96910360 | GM | 96910360U | GM | 96910360 |
| GMC | 96910360 | KOREASTAR | KFAD024 | MANDO | EAF00152T |
| PMC | PAC053 | PROFIT | 15124231 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | F026400512 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 288 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | BOSCH |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Довжина 1 | 158 мм |
| Код товару | BO F026400512 |
| Ширина 1 | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437,40 ₴



