Радіатор охолоджування LEXUS GS300 AUT 97- 64762
- В наявності
- Код: NI 64762
6 360 ₴
5 724 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування LEXUS GS300 AUT 97-

КОД ТОВАРУ
NI 64762

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
64762
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Версія |
|
|
| Виконання радіатора |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Матеріал водяного бака (радіатор) |
|
|
| Матеріал охолоджувальних ребер |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| LEXUS | 1640046570 | LEXUS | 1640046580 | NRF | 53467 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Lexus GS (_S16_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 64762 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 400 мм |
| Ширина ядра радіатора | 748 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | GS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Nissens |
| Версія | built-in oil cooler |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина решітки | 400 мм |
| Код товару | NI 64762 |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | алюміній |
| Ширина решітки | 748 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 724 ₴



