Сайлентблок важеля LAND ROVER FREELANDER (FA) 10/06=> REAR L/R LR-SB-14874
- В наявності
- Код: MO LR-SB-14874
507 ₴
456,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля LAND ROVER FREELANDER (FA) 10/06=> REAR L/R

КОД ТОВАРУ
MO LR-SB-14874

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LR-SB-14874
(MOOG)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Спосіб зберігання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Тип керма |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FEBEST | LRAB020 | LAND ROVER | LR032308 | SIDEM | 865708 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Land Rover FREELANDER 2 (L359) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | LRSB14874 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній |
| Діаметр зовнішній | 14.1 мм |
| Довжина | 43.1 мм |
| Висота | 46 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Freelander |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 14,1 мм |
| Бренд | MOOG |
| Код товару | MO LR-SB-14874 |
| Спосіб зберігання | Гумово-металевий підшипник |
| Сторона монтажу | Задня вісь з обох боків |
| Тип паковання | Мішок |
| Тип керма | Поздовжній важіль підвіски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 456,30 ₴



