Корзина зчеплення HYUNDAI GETZ (TB) 1.3 2002- 70-0H-010
- В наявності
- Код: ASH 70-0H-010
1 955 ₴
1 759,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корзина зчеплення HYUNDAI GETZ (TB) 1.3 2002-

КОД ТОВАРУ
ASH 70-0H-010

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
70-0H-010
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Монтажний O |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| HYUNDAI | 4130022700 | SACHS | 3082600739 | VALEO | 802665 |
| VALEO PHC | HDC74 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Корзина Hyundai GETZ (TB) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 700H010 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Getz |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 200 мм |
| Бренд | ASHIKA |
| Внутрішній діаметр. | 127 мм |
| Код товару | ASH 70-0H-010 |
| Монтажний O | 252 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 759,50 ₴



