Підшипник кульковий d>30 ПІДШИПНИК КУЛЬКОВИЙ 140239 (15X46X14) PL ABE9017
- В наявності
- Код: AS ABE9017
257 ₴
231,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий d>30 ПІДШИПНИК КУЛЬКОВИЙ 140239 (15X46X14) PL

КОД ТОВАРУ
AS ABE9017

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ABE9017
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | ABE9017KOYO | AS | ABE9017WTW | BOSCH | F032140239 |
| CARGO | 140239 | IKA | 885400 | PSH | 055000219056 |
| WAI | 1030224E | WAI | 1030224W | WAI | 1030224 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | ABE9017 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 14,00 мм |
| Внутрішній діаметр. | 15,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 46,00 мм |
| Код товару | AS ABE9017 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 231,30 ₴



