Фільтр повітряний LEXUS RX (MHU3_, GSU3_, MCU3_) 400H, 400H FWD 20-02-265
- В наявності
- Код: ASH 20-02-265
245 ₴
220,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний LEXUS RX (MHU3_, GSU3_, MCU3_) 400H, 400H FWD

КОД ТОВАРУ
ASH 20-02-265

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20-02-265
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADT32294 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1322103 | LEXUS | 1780120050 |
| LEXUS | 17801200508E | MAHLE | LX2634 | MANDO | EAF00287T |
| PMC | PAF0113 | TOYOTA | 1780120050 | TOYOTA | 17801200508E |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 2002265 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 366 мм |
| Ширина | 157 мм |
| Висота | 49 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ASHIKA |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Код товару | ASH 20-02-265 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220,50 ₴



