Стабілізатор (стійки) SSANGYONG REXTON (GAB_) 106-0S-S02L
- В наявності
- Код: ASH 106-0S-S02L
579 ₴
521,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стабілізатор (стійки) SSANGYONG REXTON (GAB_)

КОД ТОВАРУ
ASH 106-0S-S02L

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
106-0S-S02L
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішня нарізь |
|
|
| Найбільша довжина |
|
|
| Сторона монтажу |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADG08589 | SIDEM | 89168 | SSANGYONG | 4475008001 |
| SWAG | 88941676 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Стабілізатор SsangYong REXTON / REXTON II (GAB_) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 1060SS02L |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Rexton |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ASHIKA |
| Внутрішній діаметр. | 14 мм |
| Зовнішня нарізь | 10X1,25 мм |
| Код товару | ASH 106-0S-S02L |
| Найбільша довжина | 243 мм |
| Сторона монтажу | спереду ліворуч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 521,10 ₴



