Щіткотримач стартера ЩІТКОТРИМАЧ СТАРТЕРА 230391 CZ 7230-0391
- В наявності
- Код: PR 7230-0391
207 ₴
186,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щіткотримач стартера ЩІТКОТРИМАЧ СТАРТЕРА 230391 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7230-0391

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7230-0391
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Напруга |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SBH1003 | AS | SBH1042S | BK | 10476006REM |
| BOSCH | F032230391 | CARGO | 230391 | IKA | 772631 |
| PMC | P10476006 | PSH | 063000301036 | WAI | 69120 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 72300391 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Висота | 20,85 мм |
| Внутрішній діаметр. | 34,72 мм |
| Зовнішній діаметр | 66,00 мм |
| Код товару | PR 7230-0391 |
| Напруга | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 186,30 ₴



