Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА SI 16911910
- В наявності
- Код: MH 16911910
2 733 ₴
2 459,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА SI

КОД ТОВАРУ
MH 16911910

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
16911910
(MAHLE)
| Характеристика |
|
|
| Вага нетто |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD9119P | AS | SD9119 | AS | SD9119LETRIKA |
| BOSCH | F032335111 | CARGO | 335111 | GHIBAUDI | 6172 |
| PSH | 060000830096 | PSH | 060000830830 | ZEN | 1751 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | 16911910 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MAHLE |
| Вага нетто | 720 г |
| Висота паковання | 11,40 см |
| Довжина паковання | 8,4 см |
| Код товару | MH 16911910 |
| Ширина паковання | 6,40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 459,70 ₴



