Щіткотримач стартера ЩІТКОТРИМАЧ СТАРТЕРА 138672 CZ 7138-0672
- В наявності
- Код: PR 7138-0672
344 ₴
309,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щіткотримач стартера ЩІТКОТРИМАЧ СТАРТЕРА 138672 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7138-0672

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7138-0672
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Напруга |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SBH6001 | AS | SBH6018S | BOSCH | F032138672 |
| CARGO | 138672 | CATERPILLAR | 9X1275 | IKA | 771791 |
| IVECO | 99486046 | PSH | 063000496056 | WAI | 698208 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 71380672 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Висота | 34,50 мм |
| Внутрішній діаметр. | 46,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 95,75 мм |
| Код товару | PR 7138-0672 |
| Напруга | 24 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309,60 ₴



