Свічка запалювання №95820 NGK IFR7X8G 95820 IFR7X8G
- В наявності
- Код: NG IFR7X8G
784 ₴
705,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічка запалювання №95820 СВІЧКА ЗАПАЛЮВАННЯ NGK IFR7X8G

КОД ТОВАРУ
NG IFR7X8G

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
95820 IFR7X8G
(NGK)
| Характеристика |
|
|
| Довжина нарізі |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Траєкторія іскрового розряду |
|
|
| ШЗ |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CHAMPION | CCH9770 | DACIA | 8201001947 | RENAULT | 8201001947 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Свічка Renault MEGANE III купе (DZ0/1_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NGK |
| Код запчастини | 95820IFR7X8G |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | NGK |
| Довжина нарізі | 19,0 мм |
| Код товару | NG IFR7X8G |
| Розмір нарізі | M14 x 1,25 |
| Свічка запалювання | стаціонарне з’єднання SAE |
| Траєкторія іскрового розряду | 3,5 мм |
| ШЗ | 16 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 705,60 ₴



