Свічка запалювання №4342 4342 PLFR6A-9
- В наявності
- Код: NG PLFR6A-9
1 372 ₴
1 234,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свічка запалювання №4342

КОД ТОВАРУ
NG PLFR6A-9

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
4342 PLFR6A-9
(NGK)
| Характеристика |
|
|
| Довжина нарізі |
|
|
| Розмір нарізі |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Свічка запалювання |
|
|
| Траєкторія іскрового розряду |
|
|
| ШЗ |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| DENSO | IKH20TT4 | DENSO | IKH20TT | DENSO | VKH20 |
| DENSO | VKH204 | INFINITI | 224018H616 | INFINITI | 224018H676 |
| NISSAN | 224018H616 | NISSAN | 224018H676 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NGK |
| Код запчастини | 4342PLFR6A9 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | NGK |
| Довжина нарізі | 26,5 мм |
| Код товару | NG PLFR6A-9 |
| Розмір нарізі | M14 x 1,25 |
| Свічка запалювання | стаціонарне з’єднання SAE |
| Траєкторія іскрового розряду | 3,5 мм |
| ШЗ | 16 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 234,80 ₴



