Бендикс стартера 131489 | ZEN BR 131489
- В наявності
- Код: CG 131489
680 ₴
612 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 131489 | ZEN BR

КОД ТОВАРУ
CG 131489

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
131489
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD0428P | AS | SD0026 | BOSCH | F032131489 |
| GHIBAUDI | 1517 | IKA | 451561 | PSH | 060000295830 |
| WAI | 549146 | WAI | 549146ZEN | ZEN | 0417 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 131489 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Внутрішній діаметр. | 12,00 мм |
| Довжина | 64,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 34,80 мм |
| Код товару | CG 131489 |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 612 ₴



