Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 130465 | ZEN BR 130465
- В наявності
- Код: CG 130465
509 ₴
458,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 130465 | ZEN BR

КОД ТОВАРУ
CG 130465

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
130465
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD1001 | AS | SD1079P | BOSCH | F032130465 |
| GHIBAUDI | 2904 | OPEL | 1203165 | PROFIT | 71300465 |
| PSH | 060000487036 | PSH | 060000487830 | ZEN | 0243 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 130465 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Внутрішній діаметр. | 12,00 мм |
| Довжина | 65,50 мм |
| Зовнішній діаметр | 25,80 мм |
| Код товару | CG 130465 |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 458,10 ₴



