Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 132169 CZ 7132-0169
- В наявності
- Код: PR 7132-0169
474 ₴
426,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 132169 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7132-0169

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7132-0169
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD0041 | AS | SD0041P | BOSCH | F032132169 |
| CARGO | 132169 | GHIBAUDI | 1616 | PSH | 060000080016 |
| PSH | 060000080830 | VW | 068911023M | ZEN | 0613 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 71320169 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Внутрішній діаметр. | 12,00 мм |
| Довжина | 79,70 мм |
| Зовнішній діаметр | 25,30 мм |
| Код товару | PR 7132-0169 |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання проти годинникової стрілки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 426,60 ₴



