Фільтр салону MAZDA CX-9 (TB) 1987435128
- В наявності
- Код: BO 1987435128
332 ₴
298,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр салону MAZDA CX-9 (TB)

КОД ТОВАРУ
BO 1987435128

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1987435128
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Висота |
|
|
| Довжина |
|
|
| Кількість |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | 21MAMA16 | BLUE PRINT | ADM52527 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1343022 |
| MAZDA | TD8661P11 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Mazda CX-9 (TB) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 1987435128 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | CX-9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | BOSCH |
| Виконання фільтра | Пиловий фільтр |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 198 мм |
| Код товару | BO 1987435128 |
| Кількість | 1 |
| Ширина | 174 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298,80 ₴



