Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 133441 CZ 7133-0441
- В наявності
- Код: PR 7133-0441
350 ₴
315 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бендикс стартера БЕНДИКС СТАРТЕРА 133441 CZ

КОД ТОВАРУ
PR 7133-0441

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
7133-0441
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Кільк. зубц. |
|
|
| Напрямок обертання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SD6007 | AS | SD6113P | BOSCH | F032133441 |
| CARGO | 133441 | GHIBAUDI | 1802 | PSH | 060000712830 |
| SUZUKI | 3110079660 | SUZUKI | 3110079661 | ZEN | 0686 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Код запчастини | 71330441 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | PROFIT |
| Внутрішній діаметр. | 12,50 мм |
| Довжина | 82,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 28,00 мм |
| Код товару | PR 7133-0441 |
| Кільк. зубц. | 8 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання проти годинникової стрілки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴



