Конденсер кондиціонера KIA CARENS 02- 94422
- В наявності
- Код: NI 94422
5 363 ₴
4 826,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конденсер кондиціонера KIA CARENS 02-

КОД ТОВАРУ
NI 94422

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
94422
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Холодоагент |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | CND333002 | KIA | OK2C061480 | NRF | 350006 |
| PMC | PXNCB019 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсер KIA CARENS I (FC) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 94422 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Carens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Nissens |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина решітки | 635 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без осушувача |
| Код товару | NI 94422 |
| Матеріал | Алюміній |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина решітки | 382 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 826,70 ₴



