Сальник гумометалевий САЛЬНИК РУЛ. 25X35X8 MB TRUCK 008.427
- В наявності
- Код: EL 008.427
197 ₴
177,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник гумометалевий САЛЬНИК РУЛ. 25X35X8 MB TRUCK

КОД ТОВАРУ
EL 008.427

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
008.427
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Захист від пилу |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Конструкція радіального ущільнення вала |
|
|
| Матеріал |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| IVECO | 01268128 | MAN | 81965010530 | MASSEY FERGUSON | 3077384M1 |
| MERCEDES-BENZ | 0089976346 | MERCEDES-BENZ | A0089976346 | RENAULT TRUCKS | 0870221300 |
| SCANIA | 211337 | STEYR | 0770198028 | VOLVO | 3384252 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 008427 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Висота | 8 мм |
| Матеріал | NBR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Elring |
| Внутрішній діаметр. | 25 мм |
| Захист від пилу | без пилозахисної крайки |
| Код товару | EL 008.427 |
| Конструкція радіального ущільнення вала | AD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 177,30 ₴



