Підшипник кульковий d>30 ПІДШИПНИК КУЛЬКОВИЙ 141071 (16.96X35X10) SKF / BB1-3036 / IT ABE9039(SKF)
- В наявності
- Код: AS ABE9039(SKF)
319 ₴
287,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий d>30 ПІДШИПНИК КУЛЬКОВИЙ 141071 (16.96X35X10) SKF / BB1-3036 / IT

КОД ТОВАРУ
AS ABE9039(SKF)

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ABE9039(SKF)
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | ABE9039NSK | AS | ABE9039KOYO | BOSCH | F032141071 |
| CARGO | 141071 | IKA | 883330 | NSK | 6003T1XDDWC3E |
| PSH | 055000217920 | PSH | 055000217940 | SKF | BB13036 |
| WAI | 61034W1 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | ABE9039SKF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 10,00 мм |
| Внутрішній діаметр. | 16,96 мм |
| Зовнішній діаметр | 35,00 мм |
| Код товару | AS ABE9039(SKF) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287,10 ₴



