Сальник гумометалевий OIL SEAL 39X53X8 HONDA 81-53772-00
- В наявності
- Код: VR 81-53772-00
323 ₴
290,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник гумометалевий OIL SEAL 39X53X8 HONDA

КОД ТОВАРУ
VR 81-53772-00

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
81-53772-00
(VICTOR REINZ)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 15064200 | BGA | OS0339 | ELRING | 489890 |
| HONDA | 91213RKG003 | HONDA | 91213P8AA01 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник Honda ACCORD VI купе (CG) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Код запчастини | 815377200 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 53 мм |
| Висота | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | VICTOR REINZ |
| Внутрішній діаметр. | 39 мм |
| Код товару | VR 81-53772-00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290,70 ₴



