Сайлентблок важеля KIA CARNIVAL (VQ/SEDONA (VQ) 09/06-06/15 REAR L/R KI-SB-15926
- В наявності
- Код: MO KI-SB-15926
504 ₴
453,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля KIA CARNIVAL (VQ/SEDONA (VQ) 09/06-06/15 REAR L/R

КОД ТОВАРУ
MO KI-SB-15926

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
KI-SB-15926
(MOOG)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| DELPHI | TD1661W | FEBEST | KAB026 | HYUNDAI | 552174D000 |
| KIA | 552174D000 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок KIA CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | KISB15926 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній |
| Діаметр зовнішній | 16.2 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Висота | 59.3 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Carnival |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 16,2 мм |
| Бренд | MOOG |
| Висота паковання | 5,9 см |
| Довжина паковання | 4,9 см |
| Код товару | MO KI-SB-15926 |
| Сторона монтажу | Задня вісь з обох боків |
| Тип паковання | Мішок |
| Ширина паковання | 4,9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 453,60 ₴



