Шестерня бендикса стартера 132483 PL SDK5007
- В наявності
- Код: AS SDK5007
228 ₴
205,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шестерня бендикса стартера ШЕСТЕРНЯ БЕНДИКСА СТАРТЕРА 132483 PL

КОД ТОВАРУ
AS SDK5007

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
SDK5007
(AS)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SDK5052P | BOSCH | F032333873 | BOSCH | F032132483 |
| CARGO | 333873 | CARGO | 132483 | GHIBAUDI | 1682 |
| MITSUBISHI | MD607789 | MITSUBISHI | M605X65171 | PSH | 060100040136 |
| ZEN | 12812 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AS |
| Код запчастини | SDK5007 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | AS |
| Висота | 18,40 мм |
| Внутрішній діаметр. | 13,50 мм |
| Зовнішній діаметр | 32,00 мм |
| Код товару | AS SDK5007 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205,20 ₴



