Щіткотримач стартера 333667 CN 333667
- В наявності
- Код: CG 333667
714 ₴
642,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щіткотримач стартера ЩІТКОТРИМАЧ СТАРТЕРА 333667 CN

КОД ТОВАРУ
CG 333667

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
333667
(CARGO)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Напруга |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AS | SBH3007 | BOSCH | F032333667 | PROFIT | 73330667 |
| PSH | 063000318206 | VW | 02A911024G | VW | 02B911023J |
| VW | 02B911023N | VW | 02M911023C | VW | 02M911023R |
| WAI | 699404 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Код запчастини | 333667 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | CARGO |
| Висота | 16,00 мм |
| Внутрішній діаметр. | 32,00 мм |
| Зовнішній діаметр | 77,00 мм |
| Код товару | CG 333667 |
| Напруга | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 642,60 ₴



